PAKUOTĖ

Etiketė ir įpakavimas kuria produkto vertę. Dažniausiai mūsų apsisprendimą, kurį produktą pirkti, lemia produkto pakuotė. Pakuotės dėka, susidaro nuomonė apie patį produktą, todėl ypač svarbus patrauklus, informatyvus, įskaitomas informacijos pateikimas. Tinkamai parinktas etiketės ir pakuotės dizainas skatina nuolatinius pardavimus.

LOGOTIPAI

Logotipas - įmonės veidas ir simbolis. Pirmiausia atkreipiame dėmesį į įmonės logotipą, todėl labai svarbu, kad jis atspindėtų kompanijos veiklą, poziciją, būtų paprastas, bet kartu originalus, lengvai įsimenamas. Logotipo kūrimo etapai: kliento poreikių išsiaiškinimas, kūrybinis procesas, variantų pateikimas ir galutinio varianto užbaigimas.

BROŠIŪROS

Reklaminė brošiūra skirta potencialiems Jūsų paslaugos ar produktų pirkėjams. Tai įmonę reprezentuojantis leidinys, todėl turite informatyviai ir patraukliai pateikti informaciją, kad būtų visiems aišku, kuo užsiimate ir ką parduodate. Leidiniai gali būti šie: įvaizdžio/ paslaugų brošiūros, prekių katalogai, metinės ataskaitos, valgiaraščiai, kainynai, knygos, albumai, įmonių laikraščiai ir žurnalai.

SPAUDOS DIZAINAS

Spaudos dizainas yra bene vienas populiariausių reklamos priemonių. Šioje srityje turiu didelę patirtį, todėl galiu pasiūlyti efektyvius dizaino sprendimus. Spaudos dizaino darbai: skrajutės, lankstinukai, plakatai, kvietimai, atvirutės, kalendoriai, kuponai, CD, stendai, ATL ir BTL reklama.

FIRMINIS STILIUS

Firminis stilius - neatsiejama įmonės įvaizdžio dalis, padedanti sukurti originalų, vientisą ir įsimintiną stilių. Tai Jūsų tolesnės sėkmingos veiklos dalis. Firminio stiliaus elementai: vizitinė kortelė, firminis blankas, vokas, segtuvas/ aplankas, bloknotas, lapeliai užrašams, elektroninis parašas, prezentacija, komercinio pasiūlymo ir sąskaitos šablonas, darbuotojo pažymėjimas, maišeliai, drabužiai, automobilis, lauko reklama, verslo dovanos, suvenyrai.

WEB

Elektroninėje erdvėje gausu ryškiai mirgančių reklamos sprendimų. Jūsų tikslas neblaškyti lankytojo, o trumpa, aiškia žinute ir patraukliu vaizdu atkreipti tikslingų pirkėjų dėmesį. Interneto sprendimai: statiniai ir animuoti baneriai, interneto svetainių dizainas, naujienlaiškiai, „Facebook“ reklamos sprendimai, žaidimai.

Kontaktai
SALVITA DESIGN
Salvita Bingelytė
Vilnius, Lietuva
+370 649 44400
salvita@salvita.lt
www.salvita.lt Paslaugos.lt
Susisiekite

Jūsų žinutė išsiųsta.
Your message has been sent.
Ihre Nachricht wurde versendet.