About

1

I live and breath graphic design. It is my lifestyle.
I actually started my career as a graphic designer while still a student, working for agencies and other large companies. I now have over 20 years experience in the advertising sector.

In 2010, I started a freelance design studio, Salvita Design. My clients range from small companies to large corporations, locally and abroad.

As in personal relationships, I believe that mutual trust is key in client relationships. I dedicate myself to every project and always try to see through the eyes the customer. I’m interested in long-term projects because I care about every aspect of the process including how well the products are selling, customers’ reactions and feedback as well as room for improvements. For me, it is much more fulfilling to know that a brand I created is well received and popular in the marketplace as opposed to receiving a design award. I encourage my clients to think outside the box, by doing so, we push each other and grow together.

 

FEATURED IN

 

TESTIMONIALS

Salvita Design studija yra verta tik geriausių atsiliepimų. Suformavome užduotį sukurti pakuotę rūšinėms kavos pupelėms, aptarėme gaires, tikslinį klientą ir pasitikėjome. Rezultatas daugiau nei puikus – „A’ Design Award & Competition“ auksas pakuočių kategorijoje. Nesitikėjome nieko panašaus, o šiandien galime džiaugtis tokiu pakuotės debiutu. Didelis pliusas yra tai, jog Salvita Design studija neapsiriboja tik pakuočių kūrimu. Dirbome ir ties įvaizdinėmis foto, reklaminiais baneriais, brandbook’u, WEB gairėmis, mums tai labai svarbu, nes nereikėjo paslaugų pirkti iš skirtingų tiekėjų ir kiekvieną kartą gaišti laiką filosofijos, įdėjos perteikimui. Didelis dėmesys detalėms ir aiškūs argumentai privertė pakeisti vertinimo kriterijus iš „gražu/negražu“ į objektyvius, paremtus šių dienų tendencijomis. Vizionieriškas mąstymas, drąsūs sprendimai, argumentai ir maksimalus įsitraukimas. Sėkmės Salvita Design studijai! Projektas: www.themood.lt
Tadas Barauskas, plėtros vadovas | COFFEE24

Darbas kartu su Salvita yra ne tik malonus, profesionalus, bet ir greitas, kas mums yra itin svarbu. Visada esame garantuoti, kad darbai bus atlikti laiku, maksimaliai gerai. Svarbiausia, kad Salvita ne tik įgyvendina sukurtą užduotį, bet ir pasiūlo geresnį sprendimą ar kitą dar geresnę kūrybinę idėją. Esame dėkingi už ilgalaikį bendradarbiavimą, visas idėjas ir kruopštų kūrybingą darbą siekiant bendro rezultato.
Vytautas Romeika, restoranų tinklo rinkodaros vadovas | ČILI PIZZA

Tai iniciatyvi, kūrybinga, linksma asmenybė. Dirba lanksčiai ir greitai. Išklauso, išgirsta ir pasiūlo optimalų sprendimą. Šaunu, kai žmogus apibendrintai mąstantis – menininkas – praktikas – technologas. Darbą supaprastina paprastas ir šiltas bendravimas. Tai daugelio projektų patirtis. Džiaugiuosi, kad tenko dirbti kartu.
Algirdas Čiburys, rinkodaros vadovas | MV GROUP

Teko dirbti su Salvita pusantrų metų, jai pavaduojant nuolatinę Filharmonijos dailininkę. Salvitos atsakomybėje buvo Filharmonijos stiliaus vientisumo išlaikymas, tuo pačiu atnaujinant jo dalis naujo sezono, festivalių ar koncertų ciklų komunikacijos vizualiesiems sprendimams, atnaujinti Filharmonijos logotipą. Greta Filharmonijos vyr. dailininkės atsakomybių Salvitai teko vykdyti grafikos dizainerio bei maketuotojo funkcijas, su kuo ji susitvarkė profesionaliai, įnešdama ir savo sėkmingų sprendimų.
Vytautas Gailevičius, visuomenės informavimo skyriaus viršininkas | LIETUVOS NACIONALINĖ FILHARMONIJA

Kartu su Salvita kūrėme veltinių batų „my feltboots“ įvaizdžio katalogą tarptautinėms parodoms. Kas patiko? Idėjos ir detalės. Ir įsiklausymas, nes taip taupomas mano laikas. Ar rekomenduočiau Salvitą? Taip, jei tik sieki pačio geriausio rezultato.
Daiva Zgrabskė, veltinių batų kūrėja | MY FELTBOOTS

Dėkui Salvitai už greitą ir profesionaliai atliktą darbą padedant mums pasiruošti parodai. Jau keli metai dirbame kartu ir visada lūkesčiai viršijami. Po atliktų darbų su Salvita dauguma kitų kontaktų su kitomis kompanijomis veda į neviltį. Didžiausios sėkmės!
Mindaugas Kezys, direktorius | KOLMISOFT

Ačiū, Salvita, už puikų darbą! Rekomenduoju visiems, kas nori atidavę užsakymą jaustis ramiai – viskas bus kokybiškai ir geriau nei įsivaizdavai. Viskas greitai, operatyviai ir svarbiausia daug laiko nereikia skirti, aiškinant ko nori. Ačiū!
Iveta Starkova | WORAPAY

Visada laiku, greitai ir kokybiškai. Todėl jau 6 metus nenutrūkstamai bendradarbiaujame.
Jurgita Krasauskienė, marketingo vadovė | LTASTE

Su Salvita dirbame daugelį metų. Kūrėme bendrus projektus mano reklamos agentūrose „MAP advertising“ ir „ID4“. Ji sumaniai įgyvendino daugelį dizaino užduočių šių kompanijų klientams. Vertinu Salvitos profesionalų požiūrį į kiekvieną projektą. Šį požiūrį ji išugdė dirbdama su itin skirtingais prekių ženklais, kompanijomis ir žmonių grupėmis. Kuo pasireiškia jos profesionalumas? Klausimais. Iš anksto užpildyta kliento anketa dizainerei padeda įrodyti savo pateikto dizaino grožį ir paskirtį. Salvita turi savitą stilių – tai tvarkingas, aiškus ir minimalistinis dizainas. Kurdama ji įdeda ne tik savo profesionalumą, patirtį, bet ir emocijas.
Vigailė Marcinkevičienė | Marketingo ir PR ekspertė, prodiuserė

Salvita – tai savo srities profesionalė. Tai žmogus su kuriuo labai lengva dirbti, kuriam rūpi galutinis produktas. Ji dirbdama kuria ilgalaikio bendradarbiavimo santykius, taip jausdama atsakomybę už savo darbus ir klientų sėkmę.
Eglė Činikaitė, vadovė | PICA MAX

Dėkojame Salvitai už kruopščiai, kokybiškai, kūrybingai ir tikrai gerai atliktą darbą. Esame labai patenkinti pakuotės dizaino kokybe, išskirtinumu bei greitu ir užtikrintu lūkesčių įgyvendinimu. Šaunu, jog Salvita visada paruošia keletą pavyzdžių, yra visada pasiruošusi patarti ir atsakyti į rūpimus klausimus. Malonu dirbti su tokiu žmogumi. Tikrai dar ne kartą kreipsimės ir kitiems rekomenduosime. Linkime didžiausios sėkmės tolimesniuose darbuose.
Karolis Tertelis, savininkas, direktorius | KANDEGO

Puiki dizaino specialistė, sugebanti apjungti visą produkto „brandinimą“ ir įgyvendinti užsakovo idėjas, dirbanti profesionaliai ir preciziškai, malonu ir lengva bendrauti, neabejotinai rekomenduoju!
Gediminas Jankus, direktorius | J9 TEATRAS

Salvita ypatingai greitai perprato pateiktas užduotis, mūsų, kaip kliento poreikius, ir pasiūlė tinkamus dizaino variantus. Tai leido projektus vykdyti greitai ir efektyviai. Tiksliai laikėsi sutartų vykdymo terminų ir įsipareigojimų. Likome visokeriopai patenkinti bendradarbiavimu.
Dovilė Lodaitė, pardavimų vadovė | FIRST PRIORITY

Profesionalios dizaino paslaugos su geru humoro jausmu.
Mindaugas Dirma, direktorius | TRANSFORMUOJAMI BALDAI

Salvita yra tas asmuo, kurį galiu nuoširdžiai rekomenduoti – įsiklausė į nuomonę ir ženklą kompanijai sukūrė būtent tokį, kokio reikėjo. Profesionali ir atsakinga, kūrybinga asmenybė.
Lijana Lusienė, direktorė | PROFINAS

Su tavim yra faina dirbti. Man patiko, kad įtraukei mane į procesą, kad daug pripaišei ir išsirinkau logotipą, kuris man iki šiol labai patinka.
Ieva Ruškytė-Jasinskienė, savininkė, direktorė | SPRENDIKAS

Buvo gera ir malonu bendrauti kuriant logotipą. Labai greitai priėmėme mums tinkamą sprendimą. Profesionaliai ir kūrybiškai atliktas darbas!
Silva Latvėnienė | BECAT.TODAY

Salvita mūsų kolektyvui sukūrė puikų logotipą, ačiū jai dar kartą! Mūsų kolektyve yra daug narių, todėl prieš pradedant logotipo kūrybą, buvo daug skirtingų nuomonių, kas ir kaip tame logotipe turėtų būti pavaizduota. Dizainerė mums pateikė 4 pirmines idėjas iš kurių mes pasirinkome 2 ir jos buvo toliau vystymos. Salvita kantriai perskaitė visus komentarus ir operatyviai darė pakeitimus bei argumentuotai paaiškino, kodėl vieni ar kiti mūsų siūlymai neatrodys tinkamai. Po logotipo patvirtinimo dizainerė mums taip pat pateikė logotipo naudojimo ant skirtingų spalvų marškinėlių ir kitos atributikos pavyzdžius. Taigi, gavome visas mums reikalingas dizainerio paslaugas iš vienų rankų.
Gustė Vinčienė, direktoriaus pavaduoja | JIEVARAS

 

THEY COUNT ON ME

Contacts
SALVITA DESIGN
Salvita Bingelytė
Vilnius, Lietuva
+370 649 44400
salvita@salvita.lt
Get in touch

Jūsų žinutė išsiųsta.
Your message has been sent.
Ihre Nachricht wurde versendet.
Follow us
Friends
Paslaugos.lt