Apie

1

Esu profesionali grafikos dizainerė, baigiau Vilniaus dailės akademijos grafinio dizaino specialybę. Reklamos srityje dirbu daugiau nei 15 metų. Tobulėjau ir įgijau neįkainojamos patirties dirbdama įvairiose reklamos agentūrose, kitose didelėse kompanijose. Esu sukūrusi tūkstančius grafinių sprendimų spaudos leidiniams, šimtus pakuočių, etikečių, logotipų, firminio stiliaus pavyzdžių, apipavidalinusi dešimtis parodų. Turiu didelę patirtį kurti spaudos leidinių, kaip antai korporatyvinių katalogų, produktų brošiūrų, meniu, įvaizdžio knygų, dizainą.

Mano vardas Salvita, reiškiantis „džiaugtis gyvenimu“ (iš lotynų k.), atspindi optimistinį požiūrį į gyvenimą ir darbą. Į kiekvieną naują užduotį ir projektą žiūriu plačiai – ne tik stengdamasi geriau įvykdyti kliento pageidavimą, bet ir taupydama užsakovų lėšas pasiūlau optimalių įgyvendinimo idėjų. Be to, konsultuoju klientus spaudos bei kitais dizaino pateikimo klausimais.

Man nėra nesvarbaus darbo. Net ir smulkiausią užsakymą atlieku maksimaliai preciziškai, kūrybiškai ir originaliai. Džiaugiuosi galėdama savo kūryba prisidėti prie Jūsų verslo sėkmės.

 

Už kavos pakuotes „The Mood“ apdovanota auksu didžiausiame pasaulio dizaino konkurse „A’ Design Award & Competition“ 2018! https://competition.adesignaward.com/design.php?ID=66654

 

Kontaktai
SALVITA DESIGN
Salvita Bingelytė
Vilnius, Lietuva
+370 649 44400
salvita@salvita.lt
www.salvita.lt
Susisiekite

Jūsų žinutė išsiųsta.
Your message has been sent.
Ihre Nachricht wurde versendet.